Pozycjonowanie lokalne strony

Zapewne zauważyliście, że wyszukiwarka Google podczas wyświetlania wyników wyszukiwania bierze pod uwagę lokalizację z której nastąpiło zapytanie. Celem takiego działania jest promowanie firm lokalnych, położonych najbliżej użytkownika korzystającego w wyszukiwarki.

Czytaj wiecej

Pozycjonowanie serwisu WWW lnb.pl. Case study.

LNB to jeden z największych producentów dodatków paszowych w Polsce. Marka LNB należy do Cargill Polska. Zajęliśmy się pozycjonowaniem serwisu internetowego lnb.pl

Czytaj wiecej

Pozycjonowanie strony WWW Twinson. Case study.

Pozycjonowanie strony WWW Twinson nie jest łatwe ze względu na dużą obecność konkurencji w wynikach wyszukiwania Google. W przypadku marki Twinson wizerunek w Internecie oraz widoczność w wynikach wyszukiwania Google tworzyliśmy od zera.

Czytaj wiecej

Co to jest mapa strony (sitemap.xml)?

Mapa strony to rzadko omawiany standard a szeroko opisywany przez Google. Jaką pełni funkcję sitemap.xml i jak ją generować dowiecie się z artykułu.

Czytaj wiecej

Konfiguracja Profilu Firmy w Google Moja Firma. Przykład.

Spotykamy się u wielu klientów z problemem, że w wynikach wyszukiwania Google, w części z informacjami o firmie, wyświetlane są niepoprawne dane. Klienci często uważają, że nie mają na to wpływu. Nic bardziej mylnego. Na przykładzie Gabinetu Okulistycznego pokażemy, w jaki sposób konfigurować i korzystać z Google Moja Firma lub inaczej Profilu Firmy.

Czytaj wiecej

HONKI Search

ul. Ratajczaka 26/5, 61-815 Poznań, Polska

tel. + 48 61 852 83 00

E-mail: hi@honki.pl

Na GoogleMaps