Pozycjonowanie strony WWW Twinson.

Systemy tarasowe i deski tarasowe to grupa produktów, których pozycjonowanie nie jest łatwe ze względu na dużą obecność konkurencji w wynikach wyszukiwania Google. W przypadku marki Twinson jej obecność musieliśmy wymyślić od nowa ponieważ nie istniała samodzielnie a wyłącznie dzięki dystrybutorom.

Wyzwanie
Firma Deceuninck jest producentem deski tarasowej Twinson. Bardzo wysokiej jakości produkty oferowane są wyłącznie przez sieć dystrybutorów, którzy realizują również jej montaż. Przez wiele lat promocja produktów spoczywała na barkach dystrybutorów stąd również w Google zajmowali najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. W tej sytuacji zostaliśmy włączeni, aby zadbać o dobre pozycje w wynikach wyszukiwania nowej, oficjalnej strony internetowej producenta Twinson.


Realizacja
Po analizach wraz z klientem wyznaczyliśmy słowa kluczowe na jakich zależy klientowi oraz słowa i frazy realizujące wartościowy ruch dla tej kategorii produktów. Analiza miała również wpływ na propozycje adresu strony internetowej. Wybrany został funkcjonujący do dziś www.tarasy-twinson.pl

Budżet podzieliliśmy w proporcjach:
- 70% techniczna optymalizacja strony internetowej wraz z content marketingiem
- 15 % link building
- 15% social media

Skupiając się na systematycznym działaniu i powolnym podnoszeniu pozycji osiągnęliśmy po 12 m-cach satysfakcjonujący wynik, który aktualnie przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

Efekty

Dzięki uruchomieniu oddzielnego serwisu WWW (poza serwisem korporacyjnym Deceuninck) zwiększyliśmy w pierwszym roku ruch z wyszukiwarki Google na poziomie 120% (rok do roku) a w kolejnym roku o 170% (rok do roku). 

Kotynuujemy współpracę z klientem realizując również kampanie reklamowe wykorzysując GoogleAds oraz YouTube.

-

Kompleksowa obsługa marki realizowana jest przez Honki Digital Agency

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie lokalne

Google ads i youtube ads

Formularz kontaktowy

Napisz do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zadzwoń do nas

Czekamy na Twój telefon.
Poniedziałek – piątek: godz. 9:00 – 17:00

HONKI Search

ul. Ratajczaka 26/5, 61-815 Poznań, Polska

tel. + 48 61 852 83 00

E-mail: hi@honki.pl

Na GoogleMaps