Specjalizujemy się w pozycjonowaniu i reklamie internetowej. Jesteśmy na rynku od 2002 roku.

Zespół

Jesteśmy częścią agencji HONKI, która od 2002 roku realizuje projekty z zakresu marketingu internetowego. Od 2016 roku działamy jako oddzielny brand z osobnym budżetem i planem marketingowym. Zajmujemy się realizacją kampanii internetowych i skutecznym pozycjonowaniem stron internetowych. Mamy wiedzę i doświadczenie. Znamy technologię.

Analizy i planowanie

Etap prac, bez którego nie zaczynamy realizowania jakiegokolwiek projektu. Zawsze szukamy danych i informacji, które zminimalizują ryzyko i zwiększą prawdopodobieństwo odniesienia przez klienta sukcesu.

Zarządzanie projektami

Każdy projekt bez względu na wielkość budżetu czy zakres prac realizujemy w oparciu najlepsze światowe metodyki i narzędzia. Ciągle są przez nas dopracowywane i udoskonalane. Listy kontrolne rozbudowywane są z każdym oddanym projektem, aby kolejny zrobić lepiej niż poprzedni.

Ciągły rozwój

Inwestujemy w szkolenia ściśle związane z pozycjonowaniem i reklamą w Internecie, ale również te rozwijające nasze kompetencje miękkie.

Więcej niż pozycjonowanie

Bywa, że o sukcesie pozycjonowania lub kampanii reklamowej decydują wyłącznie techniki związane z SEO lub PPC. Często jednak wpływają na to również czynniki występujące poza Internetem a związanie z satysfakcją klientów z obsługi posprzedażowej, jakości oferowanego produktu lub jego zgodności z oczekiwaniami klientów. Jako marketingowcy z krwi i kości staramy się pomagać w odnalezieniu tych wąskich gardeł w drodze do sukcesu klienta.

Ocena przyznana przez klientów: 4,8/5*
Kategoria: „Zadowolenie klientów ze współpracy z agencją”.

*Badanie satysfakcji klientów przeprowadzone przez
Kantar Millward Brown na zlecnie MMP.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zadzwoń do nas

Czekamy na Twój telefon.
Poniedziałek – piątek: godz. 9:00 – 17:00

Media społecznościowe

Chcesz nas poznać lepiej? Jesteśmy w Social Mediach. Odwiedź nas na:

HONKI Search

ul. Ratajczaka 26/5, 61-815 Poznań, Polska

tel. + 48 61 852 83 00

E-mail: hi@honki.pl

Na GoogleMaps